SPCMiP - jesteśmy od 1999 roku.

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Informacja Biura SPCMiP Nr 26/2019

Print PDF
There are no translations available.

Warszawa  16.12.2019 r.

Informacja Biura SPCMiP Nr 26/2019

Otrzymaliśmy zaproszenie na

III Konferencję Homologacyjną IDIADY, którą jest zaplanowana  na drugą połowę maja 2020

Szanowni Państwo,

cieszy nas duże zainteresowanie dotychczas zorganizowanymi konferencjami homologacyjnymi. Odpowiadając na Państwa zapytania o kolejną konferencję, oraz mając na uwadze pojawienie się kilku nowych tematów w przepisach homologacyjnych, które warte są omówienia (między innymi: nowa cało pojazdowa homologacja europejska, planowane poważne zmiany w General Safety  Regulation, VECTO dla autobusów, systemy gaszenia i detekcji pożaru w autobusach, WLTP, ujednolicenie przepisów dotyczących oświetlenia, nowe wymagania dla zabezpieczenia tylnego, bezpieczeństwo funkcjonalne ISO 26262...) - uznaliśmy, że to jest dobry moment na to, aby pomyśleć o III Konferencji Homologacyjnej, którą planujemy na drugą połowę maja 2020 (jak zwykle gdzieś w centralnej Polsce).

Tym razem chcemy naszą konferencję poszerzyć o sesję spotkań B2B, tak aby łatwiej było Państwu nawiązywać kontakty między sobą, nie tylko te nieformalne podczas biesiady grillowej, ale też takie "bardziej biznesowe". Co Państwo sądzą o tym pomyśle?

Planowany harmonogram konferencji:

Czwartek:

09:00-10:00 rejestracja uczestników*\

10:00-13:00 pierwszy blok wykładów (z przerwami kawowymi w trakcie

13:00-14:00 obiad

14:00-17:00 drugi blok wykładów

18:00-23:00 biesiada grillowa

Piątek:

08:30-10:00 śniadanie\

10:00-13:00 prezentacje usług/projektów Państwa firm***, spotkania B2B

13:00-14:00 wykład + dyskusja na temat przyszłości motoryzacji i homologacji

14:00-15:00 pożegnalny obiad

* możliwy przyjazd w przededniu konferencji\

** podobnie jak ostatnio, w drugim bloku zakładamy podział na grupy tematyczne

*** dla firm, które wcześniej zgłoszą chęć się pokazania

Koszt uczestnictwa szacujemy na około 800-850 zł od osoby (plus koszty noclegu/ów). Jeśli mogę sobie tu pozwolić na osobisty komentarz: mimo że jest to nieco drożej niż 2 lata temu, uważam że - odnosząc ten koszt do takich wartości dodanych konferencji jak: otrzymanie unikalnych informacji na temat homologacji, możliwość nawiązania nowych kontaktów, dobre piwo ;) - oraz porównując go do kosztów innych konferencji organizowanych w Polsce - ciągle jest to bardzo atrakcyjna propozycja...

Uprzejmie proszę o wstępną deklarację uczestnictwa (w postaci odpowiedzi na niniejszego maila), o Państwa opinię co do zaproponowanej formy konferencji oraz o Państwa propozycje tematów do przedstawienia (pozwoli nam to lepiej dostosować tematykę konferencji do Państwa potrzeb i oczekiwań).

Będę wdzięczny, mając Państwa odpowiedzi do końca roku. Na ich podstawie, w styczniu, wyślemy już konkretny komunikat na temat naszej III Konferencji Homologacyjnej.

Z pozdrowieniami,

Kamil Przewoski

Area Manager, Poland

Homologation Manager, East Europe

 

 

T: +48.61.670.8596 M: +48.691.222.747  E: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Applus IDIADA

ul. Małachowskiego 10, 61-129 Poznan, Poland

Szanowne Producentki i Producenci

Zapraszam do wstępowania do Stowarzyszenia, które umożliwia społeczne zaangażowanie się w obronę wspólnych interesów producentów. Dzięki  SPCMiP możecie poszerzać  krąg znajomych, tworzyć nieformalne grupy współpracy i razem działać dla rozwoju waszych firm i zdobywania lepszej pozycji na rynku. Stowarzyszenie żeby istnieć ponosi koszty, które pokrywamy ze składek członkowskich.

Warunki członkowstwa w SPCMiP http://spcm.pl/pl/warunki-czonkowstwa.html

 

intrastat

Z poważaniem

Antoni T. Dąbrowski

Prezes Zarządu SPCMiP