SPCMiP - jesteśmy od 1999 roku.

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Warunki Członkowstwa

Print PDF
There are no translations available.

Szanowni Państwo

Żeby SPCMiP mogło działać na rzecz Producentów musi istnieć. Żeby istnieć musi mieć członków. Zapraszam do przystępowania do Stowarzyszenia.

Razem można zdziałać więcej dla siebie.

Warunki Członkowstwa

Dla zainteresowanych przystąpieniem do SPCMiP

W Stowarzyszeniu mamy członków zwyczajnych i wspierających. Na WWW.spcm.pl jest nasz statut i kodeksy, czyli przepisy obowiązujące członków.

Członkiem zwyczajnym Stowarzyszenia może być tylko właściciel firmy lub Prezes ( osoba kierujące firmą). Członek zwyczajny musi mieć swojego członka wspierającego, którym jest jego firma.

Firma jest członkiem wspierającym Stowarzyszenia.

Członek wspierający wpłaca wpisowe i miesięczne składki członkowskie, które zasilają fundusz statutowy. Składki są pobierane za utrzymanie firmy w bazie danych SPCMiP co zapewnia firmie i jej produktom promocję przez Stowarzyszenie.

Wysokość składki członkowskiej zależy od ilości zatrudnionych w firmie.

Do 20 zatrudnionych

125 zł/ m-c

Do 50 zatrudnionych

250 zł/m-c

Do 100 zatrudnionych

300 zł/m-c

Powyżej 100 zatrudnionych

350 zł/m-c

Składki przez firmę, jako członka wspierającego są opłacane kwartalnie i kwitowane rachunkami księgowanymi w koszty uzyskania przychodu.

Procedura przyjmowania nowego członka

Osoba spełniająca warunki statutowe ( właściciel, Prezes itp.) zainteresowana przystąpieniem do Stowarzyszenia, jako członek zwyczajny.

  1. Wypełnia deklaracje członkowską i przysyła jej skan na This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it
  2. Zarząd SPCMiP podejmuje decyzję o przyjęciu lub nie kandydata.
  3. Kandydat zostaje poinformowany o decyzji przyjęcia i otrzymuje fakturę pro-formę na wpłatę wpisowego w wysokości 500 zł.
  4. Po wpłacie wpisowego na konto wypełnioną deklarację członkowską dostarcza pocztą lub osobiście na adres biura SPCMiP. Jest członkiem SPCMiP.

Dla chętnych do  porania deklaracja członkowska.

Antoni T. Dąbrowski

Prezes Zarządu SPCMiP