SPCMiP - jesteśmy od 1999 roku.

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Hannover Messe 23 ? 27.04.2012r

Drukuj PDF

1.    Termin: 23 ? 27 kwietnia 2012
2.    Miejsce: Hannover, Niemcy
3.   Zakres tematyczny targów:

Wystawcami z przemysłu motoryzacyjnego są między innymi firmy, które zajmują się
?    naprawa pojazdów mechanicznych,
?     budowa pojazdów mechanicznych,
?     wystawy pojazdów mechanicznych,
?    samochody dostawcze i części,
?     produkcja pojazdów mechanicznych,
?    auta zasilane energią elektryczną.

Zeby uzyskać więcej informacji należy wejść na stronę www.hannovermesse.de wybrać język angielski, następnie kliknąć na ikonę Program, wybrać zakładkę Exhibitors&Products i kliknąć na Sector Index. Pojawi się wtedy lista z całym zakresem tematycznym targów i wystawcami, którzy prezentują swoje produkty na targach.

Oferta targów:

?    bezpłatne bilety wstępu - każdy jeden bilet jest ważny przez cały okres trwania targów i posiada kilka dodatkowych zalet, takich jak bezpłatny transfer transportem publicznym, możliwość korzystania z wszystkich usług Visitor Centers (ciepłe i zimne napoje, dostęp do internetu, literatura fachowa), pakiet informacyjny o Hanowerze lub oprowadzenie z przewodnikiem po terenie targów.
?    platforma Match & Meet - Match & Meet jest platformą umożliwiającą inicjację kontaktów biznesowych z potencjalnymi klientami i partnerami ze wszystkich branży, podczas trwania targów jak i po ich zakończeniu. Platforma jest aktywna od 23 stycznia 2012 r. Od tego momentu można logować się na stronie http://www.hannovermesse.de/de/match Najprostsza opcja platformy Match & Meet jest bezpłatna, pozostałe rodzaje są odpłatne.
?    program delegacyjny - Deutsche Messe AG oferuje sporządzenie indywidualnego programu dla delegacji i ustalenie ceny całkowitej. Niektóre usługi są bezpłatne.
?    możliwość utworzenia stoiska na targach ? prezentacja i reklama firmy (wszystkie pytania związane z udziałem w targach jako wystawca proszę kierować do: Emanuel Marra Tel. 00495118931146, E-Mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

Korzyści dla odwiedzających:

?    udział w ciekawych forach, konferencjach, wykładach i pokazach
?    nawiązanie znaczących kontaktów biznesowych
?    spotkanie z ważnymi osobistościami ze świata gospodarki, polityki i nauki
?    bardzo dobra możliwość reklamy dla firm