SPCMiP - jesteśmy od 1999 roku.

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Zapytanie z Mołdawii - dla polskich producentów/ eksporterów części motoryzacyjnych

Drukuj PDF

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością przesyłam zapytanie skierowane do polskich producentów/ eksporterów części motoryzacyjnych, w tym przede wszystkich części i podzespołów do samochodów elektrycznych.

Zainteresowana importem części z Polski jest duża hurtownia z Mołdawii, o stale utrzymywanym asortymencie około 35 000 pozycji.

Obecnie poszukuje dostawców części m.in. do podwozia, zawieszenia, układu hamulcowego, elektryki i elektroniki GRM, układów chłodzenia i klimatyzacji, filtrów, olejów hamulcowych i płynów chłodzących.

Jest także zainteresowana wszystkim co dotyczy pojazdów elektrycznych, częściami zamiennymi do nich, w tym mocnymi bateriami oraz szkoleniami z naprawy pojazdów elektrycznych, itp.

Mam nadzieję, że powyższa propozycja, i co za tym idzie możliwość rozwoju eksportu i współpracy zagranicznej, będzie interesująca dla członków SPCM.

Zapraszam do współpracy i serdecznie pozdrawiam,

 

Z poważaniem,

Dariusz Deckert

Szef Biura /Head of the office

Deckert Trade Consulting

 

CELL / MOBILE: ( Poland 0-048 ) 602 440 979

 

EMAIL: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. / Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

(Poland 0-048 ) 61-437 25 19

 

FAX: (Poland 0-048) 61-437 25 19

 

www.dtcpoland.pl