SPCMiP - jesteśmy od 1999 roku.

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Automechanika we Frankfurcie 11-16.09.2012r

Drukuj PDF

Szanowni Państwo,
w dniach 11-16 września 2012 roku we Frankfurcie nad Menem odbędą się kolejne targi Automechanika, największe na świecie targi techniki motoryzacyjnej  z  liczbą ponad 4.470 wystawców z całego świata i około 154.000 branżystów ze 168 krajów, w tym licznie reprezentowana grupa, około 2.600 odwiedzających z Polski.
Zapraszamy Państwa do udziału w charakterze wystawcy, aby zaprezentować swoje produkty w jednej z 5-ciu grupach tematycznych: Parts & Systems - części zamienne, Repair & Maintenance - wyposażenie warsztatów samochodowych, Accessories & Tuning - akcesoria samochodowe, tuning, IT & Management -oprogramowanie komputerowe dla branży motoryzacyjnej, Service Station & Car Wash - wyposażenie stacji obsługi, stacji benzynowych         i myjni. Szczegóły na: www.automechanika.messefrankfurt.com

9 września 2011 minął termin zgłoszenia, co oznacza, że decyzję o udziale należy podjąć jak najszybciej, aby mieć jeszcze szansę na otrzymanie stoiska.
Jest  to ostatni moment na zgłoszenie udziału, ponieważ zbyt  późna aplikacja może być przyczyną nie otrzymania stoiska z powodu braku wolnej powierzchni.
Podajemy ceny powierzchni niezabudowanej, obowiązujące w 2012 roku:
?    stoisko otwarte z 1 strony     228,00 ? / m.kw.
?    stoisko otwarte z 2 stron     253,00 ? / m.kw.
?    stoisko otwarte z 3 stron     259,00 ? / m.kw.
?    stoisko otwarte z 4 stron     262,00 ? / m.kw.
?    stoisko na otwartej przestrzeni 120,00? / m.kw
Pozostałe koszty obowiązkowe to dopłaty.  na rzecz ochrony środowiska 2,15 ?/m.kw, Stowarzyszenia Niemieckich Przedsiębiorstw Targowych Auma 0,60 f1m.kw, wpis do mediów 585 ?, a ponadto  koszt energii elektrycznej (najmniejsza jednostka 1-3 kW ? 193 ?).
Podczas ostatniej edycji w 2010 roku, w targach Automechanika Frankfurt wzięło udział 112 polskich wystawców, ale kilku firmom nie udało się zaprezentować z powodu zbyt późnego zgłoszenia.
Możliwości dofinansowania udziału w targach:
1.    Udział w programie operacyjnym Innowacyjna Gospodarka ?Paszport do Eksportu", przeznaczonym dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, których eksport do tej pory nie przekroczył 30% całkowitej wartości sprzedaży. Dotacja może wynieść 50% kosztów, max. do kwoty 200 tys. zł. Szczegóły na:  www.parp.gov.pl
2.    Dofinansowanie ze środków, pochodzących z Regionalnych Programów Operacyjnych Województw. Większość województw uwzględniło wsparcie w zakresie dofinansowania udziału w targach. Na www.targifrankfurt.pl znajduje się wykaz jednostek samorządowych, z którymi należy się kontaktować .
Targi Automechanika to nie tylko Frankfurt, ale również 13 mniejszych imprez w różnych częściach świata: Rzym, Madryt, St. Petersburg, Moskwa, Istambuł, Dubaj, Johannesburg, Szanghaj, Bangkok, Kuala Lumpur, Toronto, Meksyk, Buenos Aires.
W każdej chwili bezpłatnie oferujemy Państwu pomoc, wiedzę i doświadczenie. Jeżeli zdecydują się Państwo wystawić na targach, prosimy o kontakt z Panią Dorotą Idzikowską tel. (22) 4943 201 lub: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
z pozdrowieniami nadzieją, że spotkamy się we Frankfurcie,

Targi Frankfurt
Przedstawicielstwo
w Polsce