SPCMiP - jesteśmy od 1999 roku.

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Informacja Biura SPCM Nr 17/2013

Print PDF
There are no translations available.

Warszawa 15.03.2013 r.

Informacja Biura SPCM Nr 17/2013

Relacja ze spotkanie w Klubie na temat

Jak sprzedawać części lub pojazdy w Algierii?

 

P. Karolina Dmowska podzieliła się swoimi obserwacjami z pobytu na targach w Algierze. Informacje o rynku uzupełnił p. Mirosław Węgrzyn Dyr. Handlowy z firmy Paradowscy, która miała stoisko na Targach EQUIP AUTO 2013

p.  Piotr Trzankowski Ageron Polska  przedstawił informację o programie wsparcia polskiego eksportu do Algierii.

Więcej http://spcm.pl/pl/promocja-polskiej-gospodarki-w-algierii.html

Pan Mirosław Węgrzyn zgłosi pomysł zorganizowania w przyszłym roku na targach wspólnego stoiska Polskich producentów. Będzie taniej i z większym efektem marketingowym dla Polskich producentów. SPCMiP wystąpi z propozycją takiego stoiska do Ageron Polska. Pam Krzysztof Tobik (INTAP ) zaproponował, że dołączy się do propozycji Związek Producentów Pojazdów i Nadwozi.

Pan Azzedine Bouacid ( VESSERA Export-Import ) przedstawił warunki handlowania z Algierią . Uczestnicy, którzy już handlują w tamtym rejonem Afryki uzupełnili informacje i wymienili się poradami praktycznymi.

Następnie opisał rynek wtórny i rynek dostaw na pierwszy montaż do fabryk, które aktualnie poszukują dostawców do produkcji pojazdów użytkowych i maszyn rolniczych. Poinformował o aktualnym zapotrzebowaniu na busy w Algierii.

Zaproponował utworzenie w Algierii biura do obsługi kontrahentów algierskich ze stałą ekspozycją produktów Polskich producentów. Uczestnicy uznali pomysł za rozwiązanie dobre i interesujące, które może być przyczółkiem do wchodzenia na inne rynki afrykańskie.

Warunki współpracy zostaną omówione na spotkaniu p. Azzedine w biurze SPCMiP jeszcze w kwietniu. Uczestnicy wytypowali kraje do eksportu w Afryce i Kazachstan. Działania będą omawiane na następnym spotkaniu w Klubie.

Zainteresowanych udziałem w spotkaniach poświęconych rozwijaniu eksportu proszę o przysyłanie zgłoszeń na This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

 

Szanowni Państwo

Żeby SPCMiP mogło działać na rzecz Producentów musi istnieć. Żeby istnieć musi mieć członków. Zapraszam do przystępowania do Stowarzyszenia.

Razem można zdziałać więcej dla siebie. http://spcm.pl/pl/warunki-czonkowstwa.html

 

Antoni T. Dąbrowski

Prezes Zarządu SPCM