SPCMiP - jesteśmy od 1999 roku.

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Informacja Biura SPCMiP Nr 9/2019

Print PDF
There are no translations available.

Warszawa    29.04.2019 r.

Informacja Biura SPCMiP Nr 9/2019

 

Nasze działania mające na celu zlikwidowanie „potwierdzenia”

Odpowiedź Rzecznika MŚP

Potwierdzam otrzymanie od Pana wniosku interwencyjnego w sprawie rzekomo bezprawnych działań Ministerstwa Infrastruktury. Jednocześnie informuję, że pismo jest w trakcie procedowania przez Pana Macieja Podgórskiego. Sygnatura Pana sprawy brzmi następująco RMSP/KRK/2018/54.2. W razie jakichkolwiek pytań proszą dzwonić pod następujący numer telefonu 721 721 930 do Terenowego Biura Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców w Krakowie, w którym to sprawa jest procedowana.
Z poważaniem,

Natalia Kruczek
Sekretarz tel. 726 726 530 e-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it Biuro Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców. Zainteresowani producenci też mogą dzwonić.

Kancelaria Premiera

Przesyłam do wiadomości naszą odpowiedź do Jacka Świderskiego z-cy dyr. dep. Spraw Obywatelskich w Kancelarii Premiera, który w swoim piśmie przepisał argumenty MI. Jak się zajął naszą sprawą taką dostał odpowiedź.

Interwencja w UOKiK

Załączam pismo do Prezesa UOKiK ws likwidacji „ potwierdzenia”. Zobaczymy co odpowie.

Informacja o szkoleniu


F
irma Ekspert Celny Doradztwo Celne Izabella Tymińska zaprasza , na innowacyjne szkolenie z zakresu wywozu towarów z Unii Europejskiej w transporcie drogowym.

w dniach 24-25 czerwca w Warszawie. W załączeniu oferta i wzór zgłoszenia!

Proszę o kontakt w razie zainteresowania pod numer telefonu 730-933-337 lub na email This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Z poważaniem,

dr Izabella Tymińska

tel. 603-440-446

Szanowne Producentki i Producenci

Zapraszam do wstępowania do Stowarzyszenia, które umożliwia społeczne zaangażowanie się w obronę wspólnych interesów producentów. Dzięki  SPCMiP możecie poszerzać  krąg znajomych, tworzyć nieformalne grupy współpracy i razem działać dla rozwoju waszych firm.

Warunki członkowstwa w SPCMiP http://spcm.pl/pl/warunki-czonkowstwa.html

Z poważaniem

Antoni T. Dąbrowski

Prezes Zarządu SPCMiP