SPCMiP - jesteśmy od 1999 roku.

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Informacja Biura SPCMiP Nr 23/2019

Print PDF
There are no translations available.

Warszawa  7.10.2019 r.

Informacja Biura SPCMiP Nr 23/2019

Zapraszamy na spotkania towarzyskie  producentów

 

Wspólnie można zdziałać dużo więcej niż działając w pojedynkę. Jest to oczywista prawda. Wspólnie można wymieniać się wiedzą na różne tematy i przez to powiększać swoją wiedzę. Ale najpierw trzeba się poznać i nawiązać kontakt.

Do tego mają służyć spotkania, których organizację zaczynamy.

Producenci mają różne często podobne  problemy i doświadczenia. Na spotkaniach będzie można się wymienić wiedzą o rozwiązywaniu problemów opowiedzieć o swoich doświadczeniach w działaniach gospodarczych i wysłuchać innych. Wymiana poglądów bardzo wzbogaca wiedzę uczestników takiej wymiany.

Dlatego SPCMiP zaczyna organizować spotkania towarzyskie producentów. Będą osobne spotkania producentów części i osobne dla producentów zabudów pojazdów. Spotkania będą bezpłatne. Będziemy je  organizować  jak kilku producentów przyśle e-mailem zgłoszenie chęci uczestnictwa. Będzie można uczestniczyć w kilku spotkaniach. Jak zbierze się grupa wyznaczymy termin, godz. i miejsce spotkania. Na spotkaniach po przedstawieniu się będziemy rozmawiać na zaproponowane przez uczestników tematy.

Będziemy się spotykać w małych grupach max 10 osobowych żeby wszyscy mogli się poznać i prowadzić dyskusję.

Jednym z celów spotkań jest powstanie ,środowiska producentów, którzy będą się znali,  utrzymywali ze sobą kontakt a może podejmą współpracę. Może powstaną grupy producentów, którym łatwiej uzyskiwać różne wsparcie w tym finansowe.  Aktualnie jest wiele zapowiedzi zmian w przepisach. Będzie więc o czym rozmawiać. Nie które jak wejdą w życie mogą bardzo zaszkodzić szczególnie producentom MSP.

WSZYSCY IDZIEMY NA WYBORY GŁOSOWAĆ żeby Polska była Polską

Szanowne Producentki i Producenci

Zapraszam do wstępowania do Stowarzyszenia, które umożliwia społeczne zaangażowanie się w obronę wspólnych interesów producentów. Dzięki  SPCMiP możecie poszerzać  krąg znajomych, tworzyć nieformalne grupy współpracy i razem działać dla rozwoju waszych firm.

Warunki członkowstwa w SPCMiP http://spcm.pl/pl/warunki-czonkowstwa.html

Z poważaniem

Antoni T. Dąbrowski

Prezes Zarządu SPCMiP