SPCMiP - jesteśmy od 1999 roku.

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Informacja Biura SPCMiP Nr 5A/2019

Print PDF
There are no translations available.

Warszawa    8.03.2019 r.

Informacja Biura SPCMiP Nr 5A/2019

Dodatkowe informacje o targach AUTOTECH 2019 w Egipcie

 

Otrzymaliśmy dodatkowe informacje na temat proponowanego za darmo nam stoiska. Stoisko jest dedykowane tylko dla celów marketingowych a więć producenci nie mogą się na nim wystawiać.  Proponowana wielkość stoiska to  12 m2. (4x3) stoisko schematu Stell. Widok stoiska w załączniku.

Dla producentów, którzy chcą sie wystawić swoje produkty, przygotowaliśmy propozycje „collective” [wspolnego?] stoiska 48 m2 za cenę 350 $ /m (tylko powierzchnia) lub 380$ (stanowisko schematu shell), proszę sprawdzić ceny przesłane w załączeniu.

Jeśli wystawca wybierze stanowisko schematu Shell, to będzie to już zbudowane stanowisko, Wystawcy muszą przynieść tylko swoje materiały (banery, naklejki, produkty itp). Jeśli wystawca preferuje własny projekt stoiska, musi zrobić to we własnym zakresie a my możemy skontaktować jego z firmami w Egipcie, które wykonają proponowany projekt. W tym przypadku wystawca otrzyma tylko miejsce a jakikolwiek branding musi zostać dostarczony bezpośrednio przez wystawcę.

Uprzejmie informuję, że tegoroczna edycja targów motoryzacyjnychAUTOTECH – Egypt’s International Auto Aftermarket Event ”, odbędzie się w Kairze w dniach 13 – 15 grudnia b.r.

Organizatorem targów jest Informa Exhibitions, wiodący organizator targów i imprez targowych posiadający oddziały m.in. w USA, Kanadzie i Wielkiej Brytanii.

Profil targów AUTOTECH obejmuje m.in. :

- części zamienne i  komponenty
- naprawa / konserwacja
- opony / akumulatory
- stacje paliw / myjnie samochodowe
- elektronika
- tuning

Według organizatorów egipski rynek jest najszybciej rozwijającym się rynkiem motoryzacyjnym na Bliskim Wschodzi i w Afryce Północnej.

W Egipcie zarejestrowanych jest ponad 7 milionów pojazdów.

W ubiegłorocznej edycji targów AUTOTECH uczestniczyło prawie 200 wystawców z ponad 20 krajów ( w tym z Afryki, Bliskiego Wschodu, Azji , Europy i USA ).

Targi odwiedziło ponad kilka tysięcy ( w tym 82 % deklarowało cel wizyty jako biznesowy ) z Egiptu, Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej i Wschodniej.

Zainteresowanych udziałem w targach proszę o kontakt z Panem

Dariusz Deckert

Deckert Trade Consulting www.dtcpoland.pl tel. +602 440 979

 

Szanowne Producentki i Producenci

Zapraszam do wstępowania do Stowarzyszenia, które umożliwia społeczne zaangażowanie się w obronę wspólnych interesów producentów. Dzięki  SPCMiP możecie poszerzać  krąg znajomych, tworzyć nieformalne grupy współpracy i razem działać dla rozwoju waszych firm.

Warunki członkowstwa w SPCMiP http://spcm.pl/pl/warunki-czonkowstwa.html

Z poważaniem

Antoni T. Dąbrowski

Prezes Zarządu SPCMiP