SPCMiP - jesteśmy od 1999 roku.

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Informacja Biura SPCMiP Nr5/2019

Print PDF
There are no translations available.

Warszawa    6.03.2019 r.

Informacja Biura SPCMiP Nr5/2019

Otrzymaliśmy zaproszenie na targi AUTOTECH 2019 w Egipcie i  możliwość otrzymania bezpłatnego stoiska

Szanowni Państwo,

 

Przesyłam specjalną propozycję – możliwość otrzymania bezpłatnego stoiska podczas tegorocznej edycji grudniowych targów w Kairze !

Jest to propozycja od organizatora targów dla Stowarzyszeń/ Izb z Polski.

Dodatkowo logo Stowarzyszenia może być umieszczone na stronie internetowej Organizatora targów jako instytucji wspierającej/ współpracującej.

Uprzejmie informuję, że tegoroczna edycja targów motoryzacyjnychAUTOTECH – Egypt’s International Auto Aftermarket Event ”, odbędzie się w Kairze w dniach 13 – 15 grudnia b.r.

Organizatorem targów jest Informa Exhibitions, wiodący organizator targów i imprez targowych posiadający oddziały m.in. w USA, Kanadzie i Wielkiej Brytanii.

Profil targów AUTOTECH obejmuje m.in. :

- części zamienne i  komponenty
- naprawa / konserwacja
- opony / akumulatory
- stacje paliw / myjnie samochodowe
- elektronika
- tuning

Według organizatorów egipski rynek jest najszybciej rozwijającym się rynkiem motoryzacyjnym na Bliskim Wschodzi i w Afryce Północnej.

W Egipcie zarejestrowanych jest ponad 7 milionów pojazdów.

W ubiegłorocznej edycji targów AUTOTECH uczestniczyło prawie 200 wystawców z ponad 20 krajów ( w tym z Afryki, Bliskiego Wschodu, Azji , Europy i USA ).

Targi odwiedziło ponad kilka tysięcy ( w tym 82 % deklarowało cel wizyty jako biznesowy ) z Egiptu, Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej i Wschodniej.

Wyrażam nadzieję, że powyższe informacje będą przydatne i pomogą eksporterom branży motoryzacyjnej w pozyskaniu nowych, potencjalnie interesujących i dużych rynków zbytu.

Z przyjemnością prześlę więcej informacji.

Z pozdrowieniami,

Dariusz Deckert

Proponowana nam wielkość stanowiska, za darmo wynosi 12 m2. (4x3) stoisko schematu Stell.

Producentów zainteresowanych wystawieniem się na tym stoisku proszę o przysyłanie zgłoszeń na adres This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it Pierwszeństwo w wystawieniu się na tym stoisku mają członkowie SPCMiP.

Szanowne Producentki i Producenci

Zapraszam do wstępowania do Stowarzyszenia, które umożliwia społeczne zaangażowanie się w obronę wspólnych interesów producentów. Dzięki  SPCMiP możecie poszerzać  krąg znajomych, tworzyć nieformalne grupy współpracy i razem działać dla rozwoju waszych firm.

Warunki członkowstwa w SPCMiP http://spcm.pl/pl/warunki-czonkowstwa.html

Z poważaniem

Antoni T. Dąbrowski

Prezes Zarządu SPCMiP