SPCMiP - jesteśmy od 1999 roku.

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Informacja Biura SPCMiP Nr 16/2018

Print PDF
There are no translations available.

Warszawa 7.12.2018 r.

Informacja Biura SPCMiP Nr 16/2018

 

Od 2-ch lat podejmujemy różne działania żeby zlikwidować " potwierdzenie"

I CO ? I NIC

 

Telefon od producenta zabudów spowodował że piszę tę info Biura. Rozmawialiśmy kilkadziesiąt minut. Producent wysłuchał listy naszych dotychczasowych działań dla likwidacji  „potwierdzenia” które nie dały rezultatu ale nie zgłosił pomysłów co dalej robić. . Współpracuje z nami w tej sprawie 3 producentów. Może gdyby zaangażowało się więcej mózgów producentów byłby rezultat. W sprawę byli włączeni posłowie i senatorowie, Premier B. Szydło i inni.

Interwencje i działania w sprawie likwidacji „ potwierdzenia” prowadzimy dalej.

 

Możliwość uruchomienia dostaw części i zespołów do Hyundai i KIA

Polska Grupa Motoryzacyjna  nawiązała i podjęła współpracę z markami  Hyundai i KIA w celu znalezienia w Polsce dostawców części i komponentów. Zainteresowani tym producenci powinni się zgłosić do (podaję za jego zgodą)

Pana Bartosza Mieleckiego
Dyrektor Zarządzający

+48 507 285 398

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

 

Otrzymaliśmy informację  o Targach Motoryzacyjnych w Panama City

Z przyjemnością informujemy, że kolejna edycja targów motoryzacyjnych Latin American & Caribbean Tyre EXPO oraz Latin Auto Parts Expo odbędzie się w terminie 24-26 lipiec 2019 roku w Panama City.

Obie imprezy targowe odbędą się zatem w tym samym lipcowym terminie przyszłego roku.

Targi są organizowane przez firmę  Latin Expo Group, LLC z siedzibą w Miami na Florydzie i posiadają rekomendację m.in. US Commercial Service.

Targi w Panamie to szybko rozwijający się kierunek targowy branży motoryzacyjnej znajdujący się w strefie wolnocłowej i logistycznej Ameryki Środkowej, za pośrednictwem której odbywa się import/ eksport towarów do krajów obu Ameryk i Karaibów.

Wyrażam nadzieję, że uczestnictwo w targach może być szansą dla polskich przedsiębiorstw, eksporterów na pozyskanie nowych, atrakcyjnych rynków zbytu i kontaktów biznesowych. W razie jakichkolwiek pytań i zapytań proszę o kontakt.

Dariusz Deckert tel. kom.:+48- 602 440 979 email: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Tworzenie grup wyjazdowych i staranie się o dofinansowanie z PARP w następnej Info biura

Szanowne Producentki i Producenci

Zapraszam do wstępowania do Stowarzyszenia, które umożliwia społeczne zaangażowanie się w obronę wspólnych interesów producentów. Dzięki  SPCMiP możecie poszerzać  krąg znajomych, tworzyć nieformalne grupy współpracy i razem działać dla rozwoju waszych firm.

Warunki członkowstwa w SPCMiP http://spcm.pl/pl/warunki-czonkowstwa.html

Z poważaniem

Antoni T. Dąbrowski

Prezes Zarządu SPCMiP