SPCMiP - jesteśmy od 1999 roku.

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Informacja Biura SPCM Nr 14/2015

Print PDF
There are no translations available.

Warszawa 31.09.2015 r.

Informacja Biura SPCM Nr 14/2015

Działania ws zmian w homologacji dla dopuszczeń jednostkowych,

Ciągle podejmujemy działania żeby zmienić szkodliwe zapisy w ustawie PoRD dotyczące homologacji dla dopuszczeń jednostkowych.

Dziękuję Panu Damianowi Malejce z firmy Bemet, który korzystając z okazji przekazał bezpośrednio p. Premier Ewie Kopacz nasze pisma w tej sprawie. Proszę o wręczania tych pism na spotkaniach na wszelki wypadek politykom wszystkich partii.

 

Dalej czekam na odpowiedź na pytanie.

Jakie działania przynoszące korzyści producentom może podjąć SPCMiP?

Proszę wszystkich o nadsyłanie propozycji takich działań.

 

Jednym z pomysłów było uruchomienie prze SPCMiP skrzynki za pośrednictwem, której producenci będą mogli rozsyłać newslletery, z informacjami o tym czego poszukują np. wykonania jakiejś operacji i co oferują np. wolne moce na jakimś urządzeniu lub udział w realizacji zlecenia bo sami nie są wstanie go zrealizować.

Użytkownik skrzynki wysyła informacje do skrzynki a ta rozsyła  ją do wszystkich użytkowników skrzynki jako newsletter. Zainteresowani propozycją zgłaszają się do nadawcy a on decyduje z kim zrobi interes. Takie rozwiązanie pozwala lepiej wykorzystać zasoby firm z korzyścią dla wszystkich.

Skrzynka This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it już jest. Użytkownikiem skrzynki może zostać każdy producent części motoryzacyjnych lub pojazdów użytkowych, który przyśle   zgłoszenie na   This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it . i zostanie zaakceptowany. Skrzynka jest dostępna tylko dla użytkowników, wpisanych na listę użytkowników.

Dziękuję Pani Ilonie Naborczk- Górskiej za ten pomysł.

 

Uczestnictwo w grupie nie tylko pozwala na lepsze wykorzystanie potencjału firmy lub uzupełnienie jej braków. Przyczynia się też do powstania środowiska znających się i współpracujących producentów. Tworzy warunki do podejmowania wspólnych działań, współpracy i wzajemnej pomocy. To przynosi korzyści, teraz tracone..

 

Szanowni Producenci

Zapraszam i proszę o wstępowanie do Stowarzyszenia. Wasze członkowskie składki są nam potrzebna bo dzięki nim możemy działać na rzecz producentów i występować w obronie ich  interesów. Razem można uzyskać więcej dla siebie.

http://spcm.pl/pl/warunki-czonkowstwa.html

Antoni T. Dąbrowski

Prezes Zarządu SPCMiP