SPCMiP - jesteśmy od 1999 roku.

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Podsumowanie Targów Obsługi Serwisowej Pojazdów i Technki Warsztatowej MeCaTech

Print PDF
There are no translations available.

Pierwsza edycja Targów Obsługi Serwisowej Pojazdów i Techniki Warsztatowej MeCaTech już za nami. Targi, które odbyły się w miniony weekend (19-20 października) sprawiły, iż na te dwa dni wrocławska Hala Orbita zamieniła się w prawdziwe forum mechaniczne. zdj

Na targach spotkali się przedstawiciele branży motoryzacyjnej. Właściciele oraz pracownicy: warsztatów samochodowych, wulkanizacyjnych, blacharskich, lakierniczych, stacji kontroli pojazdów, myjni, klubów tuningowych oraz producenci, dealerzy i indywidualni sprzedawcy pojazdów. Nie zabrakło również przedstawicieli organizacji motoryzacyjnych.

Na stoiskach wystawców można było zapoznać się z najnowszymi technologiami z zakresu: narzędzi warsztatowych, oprogramowania, urządzeń wulkanizacyjnych, opon, felg, środków smarnych, części zamiennych, urządzeń do obsługi klimatyzacji. Wystawcy zaprezentowali ponadto nowoczesną i komfortową odzież warsztatową oraz kosmetyki samochodowe.zdj

Ciekawie i precyzyjnie przygotowane stoiska, to jednak nie wszystko, co czekało na gości. Targom MeCaTech towarzyszył, bowiem interesujący i zaskakujący program towarzyszący. Pierwszego dnia targów, każdy z uczestników tego jedynego na Dolnym Śląsku wydarzenia, mógł wziąć udział w bezpłatnych seminariach learnShops?. Dzięki starannie dobranym tematom (od innowacyjnych technologii w przemyśle motoryzacyjnym, nowości w klimatyzacjach samochodowych poprzez nowoczesne technologie naprawy profili zamkniętych karoserii, czy sposoby zwiększenia efektywności stanowisk do pomiaru geometrii ustawienia kół) prezentacje cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Główną atrakcją pierwszej edycji targów MeCaTech były Ogólnopolskiezdj Mistrzostwa Mechaników organizowane przez grupę V8 Team. W sportowej rywalizacji zmierzyło się 20 najlepszych mechaników z kraju i uwaga, wśród nich jedna kobieta, która swą wiedzą zawstydziłaby niejednego doświadczonego pracownika warsztatu. Droga do finału nie była prosta. Uczestnicy musieli wykazać się sprytem i siłą drzemiącą w mięśniach. W końcu odkręcenie i zakręcenie koła, to nie taka prosta sprawa. Po zaciętej rywalizacji nadeszła pora na ogłoszenie zwycięzców. Jury przyznało trzy pierwsze miejsca panom, ale nie zapomniało również o wspomnianej pani Agnieszce, której przyznano wyróżnienie w konkursie.

Targi odbyły się w przyjemnej atmosferze. Piękna, słoneczna pogoda wprawiła wszystkich w dobry nastrój, co jeszcze bardziej potęgowało chęć wspólnej zabawy.zdj

Targi MeCaTech, to  przede wszystkim wydarzenie podczas, którego można spędzić przyjemnie czas wśród znajomych z branży, ale również nawiązać cenne kontakty, które z pewnością zaowocują w przyszłości. To również doskonała okazja do znalezienia nowej grupy odbiorców i poznania przedsiębiorców z branży motoryzacyjnej.

Kolejna edycja już za rok. Dokładny termin poznają Państwo już wkrótce, chodź już dziś organizatorzy zapewniają, iż mają nowe, ciekawe pomysły na kolejną edycję targów.

GALERIA ZDJĘĆ

FILM - RELACJA Z TARGÓW I OGÓLNOPOLSKICH MISTRZOSTW MECHANIKÓW

Kontakt z biurem organizatora:

Małgorzata Trzebuniak
easyFairs Poland Sp. z o.o.
Al.
Pokoju 82, 31-564 Kraków
Tel: +48 12 651 95 29
Fax: +48 12 651 95 22
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it