SPCMiP - jesteśmy od 1999 roku.

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Warszawa 10.10.2020 r. Informacja Biura SPCMiP Nr 4/2020

Print PDF
There are no translations available.

Warszawa  10.10.2020 r.

Informacja Biura SPCMiP Nr 4/2020

 

ZAPROSZENIE na targi wirtualne

Jakie czasy takie targi

 

 

Szanowny Panie,

w nawiązaniu do rozmowy telefonicznej przesyłam informację o AHK Industrial Suppliers Forum 2020, największym europejskim forum dostawców dla przemysłu, organizowanym w formie wirtualnych targów, które odbędzie się 19 listopada 2020.

AHK Industrial Suppliers Forum to jedyna w swoim rodzaju inicjatywa 13 niemieckich Izb Zagranicznych (AHK), rozumianych jako oficjalne przedstawicielstwa tamtejszej gospodarki na rynkach lokalnych, reprezentujących w sumie 16 krajów (m.in. Włochy, Hiszpanię, Norwegię, Austrię, Portugalię). Inicjatywa ta ma na celu wsparcie lokalnych dostawców w wejściu lub umocnieniu ich pozycji na rynku niemieckim.

To niepowtarzalna okazja do zaprezentowania swojej oferty i nawiązania kontaktów z przedsiębiorstwami przemysłowymi zza Odry, jak również z innych 15 krajów europejskich uczestniczących w tym przedsięwzięciu. Szanse te zwiększa dodatkowo aktywne zaangażowanie

w poszukiwaniu odwiedzających przez niemiecki Związek Gospodarki Materiałowej, Logistyki i Zakupów (BME), który zrzesza około 10 tys. firm.

Miło nam poinformować, iż wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Ministerstwa Rozwoju.

Rejestracja na wydarzenie odbywa się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego drogą elektroniczną do dnia 15 października 2020.

Więcej informacji dla wystawców, warunki uczestnictwa, polityka prywatności oraz informacje o  konfiguracji stoisk (STANDARD, STANDARD PLUS, PREMIUM) przesyłamy w załączeniu.

Wirtualne targi będą realizowane na platformie http://ahk-isf.com/  (link aktualnie jest jeszcze nieaktywny). W najbliższym czasie będą pojawiać się pod tym adresem kolejne informacje o wydarzeniu. Prosimy o wyrozumiałość.

W przypadku pytań jesteśmy do dyspozycji.

Z poważaniem / Mit freundlichen Grüßen

Dominika Knauer

Indywidualne Doradztwo Rynkowe / Individuelle Marktberatung

Tel.: + 48 22 53 10 505

E-Mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it