SPCMiP - jesteśmy od 1999 roku.

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Informacja Biura SPCMiP Nr 3/2020

Print PDF
There are no translations available.

Warszawa  9. 10.2020 r.

Informacja Biura SPCMiP Nr 3/2020

Pandemia wirusa i SPCMiP

 

Szanowni Państwo,

Z Powodu pandemii nastąpiły duże zmiany w Stowarzyszeniu . Zmieniłem siedzibę biura. W FSO pokój biura wychodził na korytarz po którym stale chodziło dużo osób. Uznałem że jest to niebezpiecznie i zmieniłem miejsce naszej siedziby . Nie podaję adresu bo nie przewiduję spotkań ani odwiedzin w Biurze ze względów bezpieczeństwa. będziemy sie kontaktować tylko e-meilami i spotykać na Skypie

 

Od II kw. 2020 r. nie pobieramy składek członkowskich. Można się teraz zapisać do Stowarzyszenia i nie płacić składek ale korzystać ze wszystkich możliwości jakie daje SOCMiP.to nie znaczy że zbierane składek niezostanie kiedyś przywrócone. Obecnie ze wszystkich korzyści jakie daje należenie do naszej społeczności można korzystać bezpłatnie.

 

Jednym z głównych zadań Stowarzyszenia jest budowanie i rozwijanie środowiska producentów, którzy działając wspólnie będą bronili swoich interesów. Żeby to robić muszą się znać ze sobą kontaktować i wymieniać poglądami na różne sprawy. Muszą również uzgadniać podejmowanie działań , które będą broniły ich interesów.

Dlatego jeżeli zgłoszą się chętni będą organizował na Skypie wirtualne spotkania producentów. One powinny umożliwić poznanie się a może nawet podjęcie współpracy.

 

 

Szanowne Producentki i Producenci

Zapraszam do wstępowania do Stowarzyszenia, które umożliwia społeczne zaangażowanie się w obronę wspólnych interesów producentów. Dzięki  SPCMiP możecie poszerzać  krąg znajomych, tworzyć nieformalne grupy współpracy i razem działać dla rozwoju waszych firm i zdobywania lepszej pozycji na rynku.

Warunki członkowstwa w SPCMiP http://spcm.pl/pl/warunki-czonkowstwa.html

 

 

Z poważaniem

Antoni T. Dąbrowski

Prezes Zarządu SPCMiP